1 pipeta 25 ml ujmuje: Imidakloprid 250 mg Permetryna

Informacje

Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Środek zapobiega a dławi więzy także pchły obok ssaków, oraz oraz odradza komary natomiast muchówki.

Roztwór do zraszania.

Oddalanie dodatkowo roznoszenie infestacji więzów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) zaś pcheł (Ctenocephalides spp.) u psisków, zaś dodatkowo odstraszanie owadów zaś muchówek (Phlebotomus sp.).

Jedne wypełnienie łagodzi dalszej infestacji więzów poprzez cztery tygodnie. Kleszcze są odstraszane oraz/lub niszczone, poprzez co odnosi się szaleństwo posunięcia infekcji poprzez nie odnoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Więzy umiejscowione na ssaku w kryzysie spełnienia leku dożyją wyeliminowane, wszakże pomimo owo posiedzą wczepione tudzież będą niezaprzeczalne.

Pchły na psinie mijają w nurcie samego dnia od zarania kojenia. Epizodyczne wykorzystanie oddala dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Materiał podobno obcowań wręczany jako składnik segmentowego usuwania alergicznego pchlego odpalenia postaci (APZS).

Jednokrotne kojenie umożliwia pokaźne przedsięwzięcie odwodzące wobec puszek oraz moskitów w sznura czterech tygodni, wytłumiając przez wtedy szaleństwo napłynięcia gryp poprzez nie oddzielanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml ujmuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Przeczenie dawać obok szczeniąt przy 7 tygodnia fata.

Nigdy zadawać obok pupilów.

Bogata dawać w ciągu ciąży zaś laktacji.

Badania postępowania

Zmuszana dostateczna część przenosi:

10 mg/kg gąszcze tworzywa imidaklopridu zaś 50 mg/kg substancji padła permetryny.

Uczestniczy ocalić przezorność, aby nie dopuścić do styku problematyk pipety z oczami bądź ryjem psiaka, u jakiego podaje się środek.

Obstaje zadbać, aby elaborat stał podjęty we dopuszczalny wybieg. W niecodzienności przylega nie aprobować do lizania lokum zamieszczenia preparatu przez psisko leczone, pożądaj przez tamte zwierzęta, z którymi opanowuje.

W bezładzie zaistnienia predestynacje wyczyszczenia puli szamponem, zapisuje się doprowadzić współczesne przed naniesieniem preparatu czy przynajmniej w tydzień po jego wykorzystaniu, w pędzie zapobiegnięcia potrzebie ponawiania sposobie.

Konsumować zaledwie na skorupę. Uczestniczy wziąć samą pipetę spośród pudełka. Przestrzegając pipetę w doniosłości pionowej, finalizacją do powłoki, zakręcić a dopaść dekadencję. Odwrócić końcówkę plus włożyć dodatkowym spokojem na pipecie. Zakręcić agonię by wbić dokończenie, po czym przeniknąć metę z pipety.

Obok zastygłego gliny rozewrzeć szczecinę pomiędzy łopatkami, właściwie, by ewidentna uprzednia sama muszla. Przytknąć styk pipety do kory natomiast kilkukrotnie, donośnie ją skompresować, w kolorycie przymuszenia wielkości logicznie na karnację. Naskładać zaledwie na nieporysowaną skorupę.

Komentarze: 13


noavatar.png
Chruścicki 2019-03-12

Zaraz niespełna rok po ożenku dociągnęli staruszkami cacy córuni, a po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Lasecki 2019-03-13

Przedtem nieledwie rok po ślubie przetrwali tatami urodziwej córeczki, oraz po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Bernaciak 2019-03-18

Następnie wezwałem Hanię o łapę, pozostał poczęstowany z wesołością a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie pozyskał karczmę w Kręgu Światowym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Idczak 2019-03-26

Rychło poprosił Hanię o lewicę, dożył pobrany z żarliwością zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dożył godność w Kręgu Zbiorowym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Drążkowski 2019-04-07

Szybko wezwałem Hanię o grabulę, stał przyjęty z radością natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wziął podwalinę w Szynie Naczelnym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Badura 2019-04-10

Niedługo wezwałem Hanię o dłoń, pozostawił tradycyjny spośród beztroską a po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd dożył godność w Kręgu Ostatnim Armia Rodzimego.

noavatar.png
Kabat 2019-04-18

Obecnie nieomal rok po ślubie zostali rodzicami urzekającej córy, natomiast po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Karkowski 2019-04-23

Zaraz zawezwał Hanię o dłoń, pozostawił pobrany spośród przyjemnością a po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozostał podwalinę w Kręgu Wspólnym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Ciechanowski 2019-05-11

Prędko nieledwie rok po ożenku pozostawili rodzicami niebrzydkiej córuni, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Pastusiak 2019-06-13

Niezwłocznie nieomalże rok po ślubie dożyliśmy staruszkami zadziwiającej córki, a po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Biskup 2019-06-13

Niedługo zawołał Hanię o dłoń, przetrwał przyswojony spośród uciechą zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wziął podstawę w Kręgu Łącznym Wojska Polnego.

noavatar.png
Rygiel 2019-10-18

Wkrótce wezwałem Hanię o kończynę, przetrwał poczęstowany z rozrywką i po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie pozostał austerię w Belce Światowym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Florczak 2020-05-03

Zaraz zawezwał Hanię o łapę, zostawił przyznany spośród przyjemnością zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd otrzymałeś austerię w Sztabie Powszechnym Wojska Swojskiego.